Gizlilik Politikası

KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ

Sitemiz bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçim değiştirilebilmektedir.

Sitemize üye olmak için girmiş olduğunuz hiçbir bilgi, 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.

Sitemiz iletişim formlarından girmiş olduğunuz hiçbir bilgi, 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. 

Sipariş esnasında sitemize girmiş olduğunuz ödeme bilgileriniz herhangi bir şekilde kesinlikle saklanmamakta ve yedeklenmemektedir. Ödeme işleminiz, çalıştığınız bankanız üzerinden yapıldıktan sonra sistemimize onaylandı/onaylanmadı bilgisi düşmekte olup bu bilgiler harici herhangi bir bilginiz kesinlikle hiçbir çalışanımız tarafından görüntülenememektedir.

Satıştan doğacak herhangi bir uyuşmazlık durumunda 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun hükümleri uygulanacaktır.